W sercu Zakopanego

Hotel Aquarion Family & Friends

136 komfortowych pokoi urządziliśmy w nowoczesnym stylu, który uzupełniony został tradycyjnymi, regionalnymi akcentami.
Tylko jeden korytarz dzieli hotel od największej, wodnej atrakcji w Zakopanem - Term Zakopianskich.

Wypoczynek na basenach

Wodne atrakcje

Bezpośrednie połączenie z Termami Zakopiańskimi czyni nasz hotel miejscem idealnym na spędzenie rodzinnego urlopu w górach. Do największego w regionie centrum wodnej rozrywki goście mogą dostać się dzięki łącznikowi na 2. piętrze obiektu bez względu na pogodę i ruch w centrum miasta.

Regeneracja

Miejsce odprężenia

Koneserom saunowania oraz amatorom błogiego odpoczynku polecamy regularne seanse w naszej strefie relaksu, która z pewnością ukoją Twoje ciało i pomoże w odprężeniu się. Goście znajdą w niej saunę suchą, parową oraz kameralną salę do ćwiczeń.

Sala zabaw

Dla najmłodszych

Dzieci nie będą się u nas nudzić! Przygotowaliśmy dla nich bogato wyposażony pokój zabaw, w którym mogą zrealizować milion pomysłów na świetną zabawę. Dla dzieci mamy również wiele udogodnień, takich jak małe szlafroki, podgrzewacze do butelek czy bezpłatną zupę serwowaną między 13.00-15.00.

W trosce o dzieci

Dziecięce udogodnienia

W trosce o Państwa komfort umożliwiamy również zamówienie do hotelu wykwalifikowanej opiekunki oraz lekarza. Specjalnie dla Państwa pociech udostępniamy: nocnik, nakładkę na muszlę, podest do umywalki/toalety, kosz na zużyte pieluchy, podgrzewacz do butelek, wanienkę, łóżeczko, przewijak, nawilżacz powietrza, kocyk, a nawet szlafroki w dopasowanych rozmiarach.

Udogodnienia dla gości

Parking

Wygodny parking przy hotelu oraz w hali garażowej gwarantują łatwy dostęp i bezpieczne miejsce dla samochodów.
Opłata parkingowa: 80 zł /doba 

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie